Video (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Preset Name
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Reference
az: Istinad

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
az: Faylların saxlanacağı yükləmə təyinatı daxilində isteğe bağlı alt kataloq. Əvvəlki və ya arxadakı tirləri daxil etməyin.
