Video (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (54 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Upload
el: Αποστολή

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Reference
el: Αναφορά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Audio sample rate
el: Ρυθμός δειγματοληψίας ήχου

en: Audio bitrate
el: Ρυθμός μετάδοσης bit ήχου

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
el: Προτιμήστε αντικαταστάτες raw-text στο κείμενο για αποφυγή προβλημάτων στην HTML!

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
el: Εισάγετε μια τιμή όπως "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ή "50 MB" (megabytes) με σκοπό να περιορίσετε το επιτρεπόμενο μέγεθος αρχείου. Αν το αφήσετε κενό, τα μεγέθη των αρχείων θα περιορίζονται μόνο από τα μεγέθη που ορίζονται στις ρυθμίσεις της PHP maximum post και file upload (τρέχον όριο <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
el: Η λίστα με τις επιτρεπόμενες επεκτάσεις δεν είναι έγκυρη, βεβαιωθείτε ότι έχετε αφαιρέσει τις τελείες και ότι έχετε ξεχωρίσει τις επεκτάσεις με ένα κόμμα ή κενό.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Weight for new file
el: Βάρος νέου αρχείου

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: @title (value @number)
el: @title (τιμή @number)
