Video (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Upload
eu: Igo

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: SWF Tools
eu: SWF tresnak

en: Other
eu: Bestea

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: export
eu: esportatu

en: Appears in: @types
eu: Agertzen: @types

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: @title (value @number)
eu: @title (balioa @number)
