Video (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Preset Name
gl: Nome preestablecido

en: Audio settings
gl: Axustes de audio

en: Players
gl: Reproductores

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
gl: O seu navegador non é capaz de amosar este contido multimedia.

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Loop
gl: Bucle

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Controls
gl: Controis

en: Reference
gl: Referencia

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Stereo
gl: Estéreo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: export
gl: exportar

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Appears in: @types
gl: Aparece en: @types

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
gl: Subdirectorio opcional dentro do destino de subidas onde se almacenarán os arquivos. Non escriba barras nin o inicio nin o final.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
gl: Escriba un valor como "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ou "50 MB" (megabytes) para restrinxir o tamaño permitido de arquivo. Se o deixa baleiro, os tamaños de arquivo estarán limitados únicamente polos tamaños máximos definidos en PHP para envíos e subida de arquivos (o límite actual é <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
gl: A lista de extensiós permitidas non é válida. Asegúrese de excluir os puntos do principio e de separar as extensións cunha coma ou espazo en branco.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Weight for new file
gl: Peso do novo arquivo

en: Reference method
gl: Método de referencia
