Video (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (47 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Upload
hr: Otpremi

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: Video settings
hr: Video postavke

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hr: Unesite vrijednost poput "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ili "50 MB" (megabytes) kako bi ograničili veličinu otpremljene datoteke. Ukoliko ostavite praznim veličine datoteka će biti ograničene samo s PHP-ovim ograničenjem najvećeg dopuštenog unosa i veličine otpreme (trenutno ograničenje <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
hr: Popis dopuštenih nastavaka datoteka nije valjan, nemojte unositi početnu točku i razdvojite nastavke zarezom ili razmakom.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: Weight for new file
hr: Težina nove datoteke
