Video (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Upload
kk: Жүктеу

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай
