Video (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Upload
ku: بارکردن

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title

en: Weight for new file
ku: سەنگ بۆ پەڕگەی نوێ
