Video (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (90 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preset Name
pl: Nazwa zestawu

en: Audio settings
pl: Ustawienia audio

en: Players
pl: Odtwarzacze

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: Loop
pl: Pętla

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Reference
pl: Referencja

en: Video
pl: Wideo

en: Metadata
pl: Metadane

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Audio channels
pl: Kanały audio

en: Audio codec
pl: Kodek audio

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: File directory
pl: Katalog plików

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Video settings
pl: Ustawienia wideo

en: Presets
pl: Zestawy

en: Add preset
pl: Dodaj ustawienie

en: export
pl: eksportuj

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Preset name
pl: Nazwa presetu

en: abort upload.
pl: przerwij wysyłanie.

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Automatically start video on page load
pl: Automatyczne odtwarzanie po załadowaniu strony

en: Save Preset
pl: Zapisz zestaw

en: Video transcoder
pl: Transkoder wideo

en: Field types
pl: Typy pól

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
pl: Wartość w formacie "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów), która określa jak duży plik można wysłać z pomocą tego pola. Pozostawienie pola pustego spowoduje przyjęcie wartości ustawionej w PHP (obecnie <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
pl: Lista dozwolonych rozszerzeń jest nieprawidłowa. Należy upewnić się czy pominięto wiodące kropki i czy użyto odstępu lub przecinka do odseparowania wartości.

en: Automatically start video buffering
pl: Automatyczne rozpoczęcie buforowania wideo

en: Extension:
pl: Rozszerzenie:

en: Transcoders
pl: Transkodery

en: Number of thumbnails
pl: Liczba miniaturek

en: Path to save thumbnails
pl: Ścieżka do zapisywania miniaturek

en: Import preset
pl: Importuj preset

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Path to qt-faststart
pl: Ścieżka do qt-faststart

en: Nothing
pl: Niczego

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Weight for new file
pl: Waga nowego pliku

en: Bypass video conversion
pl: Pomijanie konwersji wideo

en: Video convert on node submit
pl: Konwersja wideo podczas zapisania węzła

en: Override video thumbnails with default thumbnail
pl: Nadpisywanie miniaturek wideo domyślną miniaturką

en: Publish when conversion complete
pl: Publikowanie gdy konwersja zostanie zakończona

en: Upscale
pl: Skalowanie w górę

en: Audio quality
pl: Jakość audio

en: Autolevels
pl: Autopoziomy

en: Preset information
pl: Informacje o presecie

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Entity reference selection settings
pl: Ustawienia wyboru referencji do encji

en: @title (value @number)
pl: @title (wartość @number)
