Video (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Export
ps: بهرول

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Plugin
ps: لګون

en: 1 year | @count years
ps[0]: ۱ کال
ps[1]: @count کلونه

en: 1 week | @count weeks
ps[0]: ۱ اونی
ps[1]: @count اونی

en: 1 min | @count min
ps[0]: ۱ دقيقه
ps[1]: @count دقيقې

en: 1 sec | @count sec
ps[0]: ۱ ثانیه
ps[1]: @count ثانيې

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې
