Video (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Preset Name
sk: Názov predvoľby

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Reference
sk: Referencia

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sk: Uprednostnite jednoduchý text pre vyhnutie sa problémom s HTML entitami!

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Video settings
sk: Nastavenia videa

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Save Preset
sk: Uložiť predvoľbu

en: Field types
sk: Typy polí

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Weight for new file
sk: Váha nového nadpisu
