Video (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Controls
ug: كونترول

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ug: 输入如“512”（字节）、“80KB”（千字节）或“50MB”（兆）以限制允许文件的尺寸。如果留空则使用PHP的最大发表和文件上传尺寸限制（当前限制为 <strong>%limit</strong>）。

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
