Video (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %name nustatymų rinkinį?

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Add preset
lt: Pridėti nustatymų rinkinį

en: export
lt: eksportuoti

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: Export Preset
lt: Eksportuoti nustatymų rinkinį

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Import preset
lt: Importuoti nustatymų rinkinį

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Import Preset
lt: Importuoti nustatymų rinkinį

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Weight for new file
lt: Naujo failo svoris

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)
