Video Embed Field (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់
