Video Embed Field (3.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
