Video Embed Field (8.x-1.0-rc5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
