Video Embed Field (8.x-1.0-rc5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
