Video Embed Field (8.x-1.0-rc7) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས
