Video Embed Field (8.x-1.0-rc8) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
