Video Embed Field (8.x-1.0-rc8) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Video
pl: Wideo

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Children
pl: Dzieci

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: Responsive
pl: Responsywny
