Video Embed Field (8.x-1.0-rc8) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku
