Video Embed Field (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
