Video Embed Field (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Video
fa: ویدیو

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده
