Video Embed Field (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Default Settings
pt: Configuração Padrão

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Media
pt: Mídia

en: Defaults
pt: Padrões

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Children
pt: Filho

en: Video URL
pt: URL do vídeo

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Responsive
pt: Responsivo

en: Provider URL
pt: URL do provedor
