Video Embed Field (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Video
ar: فيديو

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى
