Video Embed Field (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Link image to
hr: Poveži sliku s
