Video Embed Field (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
