Video Embed Field (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
