Video Embed Field (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
