Video Embed Field (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Default Settings
fi: Oletusasetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Responsive
fi: Responsiivinen
