Video Embed Field (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
