Video Embed Field (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Children
sv: Barn

en: About
sv: Om

en: Video URL
sv: URL för video

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Responsive
sv: Följsam
