Video Embed Field (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி
