Video Embed Field (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: About
ug: ھەققىدە
