Video Embed Field (8.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Video
th: วีดีโอ

en: About
th: เกี่ยวกับ
