Video Embed Field (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: About
be: Аб

en: Link image to
be: Спасылка выявы на
