Video Embed Field (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Children
et: Alamlehed

en: About
et: Programmist

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Responsive
et: Adapteeruv
