Video Embed Field (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione
