Video Embed Field (8.x-2.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે
