Video Embed Field (8.x-2.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Defaults
id: Bawaan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: About
id: Tentang

en: Video URL
id: URL video

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Responsive
id: Responsif
