Video Embed Field (8.x-2.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz
