Video Embed Field (8.x-2.5) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Default Settings
it: Impostazioni predefinite

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: About
it: Informazioni

en: Link image to
it: Collega immagine a
