Video Embed Field (8.x-2.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: About
kn: ಕುರಿತು
