Video Embed Field (8.x-2.6-rc1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Video
hi: वीडियो

en: About
hi: के बारे में

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
