Video Embed Field (8.x-2.6) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default Settings
is: Sjálfgefnar stillingar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um
