Video Embed Field (8.x-2.6) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
