Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
