Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Loop
fi: Kierros

en: Duration
fi: Kesto

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Show progress bar
fi: Näytä etenemispalkki
