Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Loop
pt: Ciclo

en: Duration
pt: Duração

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Current time
pt: tempo actual

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Progress
pt: Progresso

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pt: Não foi possível recuperar o URL remoto (@url).
