Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Volume
vi: Thể tích

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Mute
vi: Tắt

en: Play
vi: Phát

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: Progress
vi: Tiến hành

en: Restart
vi: Khởi động lại
