Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Volume
da: Mængde

en: Duration
da: Varighed

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Progress
da: Fremdrift
